PM SZKOLENIA

WITAMY CIĘ NA STRONIE PM SZKOLENIA

Tutaj dajemy Wam możliwość doszkolenia techniki jazdy rowerem górskim na Trasach Enduro Srebrna Góra – NS BIKES
jednej z najlepszych miejscówek rowerowych w Polsce.
Szkolenia prowadzone są przez osoby z dużym doświadczeniem, umiejętnościami i pasją.

Z nami również możesz zaplanować wycieczkę po okolicznych górach, zadzwoń razem ustalimy idealny plan.

Propozycja wycieczki: GLACENSIS FLOW TRIP

 

*Zapisy na szkolenia grupowe prosimy kierować na mail.: lkowalski.wro@gmail.com lub Łukasz tel. +48 519 681 292
**
Zapisy na szkolenia indywidualne prosimy kierować na mail.: iwonakurczab@vp.pl lub Iwona tel. +48 530 937 566

Opis

RODZAJE SZKOLEŃ:

Szkolenia jednodniowe

Indywidualne

Grupowe

Imprezy integracyjne dla firm

 

Zakres szkoleń dobieramy do możliwości i umiejętności każdego uczestnika. Prowadzimy szkolenia podstawowe, średnio-zaawansowane i zaawansowane, indywidualne i grupowe.

W trakcie PM SZKOLENIA doszkolicie swoją technikę i dowiecie się jak :

– zaplanować trening,
– ustawić rower (kokpit, wysokość siodełka, zawieszenie, pozycja na rowerze, ciśnienie w oponach),
– pokonywać przeszkody (zakręty, bandy, dropy, ścianki, pompowanie, tłumienie przeszkód),
– jeździć szybko i bezpiecznie.

Ponadto będziecie mieli okazję przeżyć wspaniałą rowerową przygodę w górach, którą zapamiętacie na zawsze!

 

Pełny opis tras dostępny TUTAJ.

Szkolenia indywidualne i grupowe

PM SZKOLENIA – wybierz odpowiedni dla Ciebie wariant, zadzwoń lub napisz, umówimy się na dogodny termin.

Szkolenia techniki jazdy odbywają się na naszym placu treningowym oraz Trasach Enduro Srebrna Góra. Podczas szkolenia elastycznie dopasowujemy się do możliwości i umiejętności kursantów. Jeżeli wybierzesz opcję z podwózką pick up’em drugą część dnia spędzimy razem na trasach ćwicząc to czego nauczyliśmy się na dole. Podwózka autem pozwala zaoszczędzić siły oraz umożliwia zwiększenie liczby zjazdów. Tym samym macie możliwość znacząco podwyższyć swoje umiejętności zjazdowe.

UWAGA! Naszym zdaniem szkolenia indywidualne mają sens po szkoleniach grupowych. Najpierw podstawowe, a później średnio zaawansowane.

 

*Zapisy na szkolenia grupowe prosimy kierować na mail.: lkowalski.wro@gmail.com lub Łukasz tel. +48 519 681 292
**
Zapisy na szkolenia indywidualne prosimy kierować na mail.: iwonakurczab@vp.pl lub Iwona tel. +48 530 937 566

 

 

Szukasz prezentu? Kup voucher na szkolenie w naszym sklepie 🙂

 

 

CZAS TRWANIA

Szkolenie grupowe – 4-5 godziny.

Cena zawiera 1 wjazd tarpanem. W trakcie szkolenia przewiduje się przerwę 15-20min na “złapanie oddechu”.

Szkolenie indywidualne – 3 godziny (minimalny czas szkolenia).

Cena zawiera 1 wjazd tarpanem.

 

NIE MASZ ROWERU? POŻYCZ GO OD NAS! CENTRUM ROWEROWE PM BIKE EXPERTS DAJE TAKĄ MOŻLIWOŚĆ. REZERWACJI DOKONASZ TUTAJ (KLIK).

Rabat 20% na wypożyczenie roweru !!! (Cena promocyjna obowiązuje jedynie w przypadku jednoczesnego korzystania ze szkolenia PM Bike Experts).

 

Kadra

RIDERZY – z nami pojeździcie… 🙂

 

IWONA KURCZAB – Studio FLOW

“Żyj tak, jakby to miał być twój ostatni dzień” – tym kieruje się na co dzień. Kocham rower za nowe wyzwania, doświadczenia i nowo poznanych ludzi, bo nie ważne co, ważne z kim. Od 10 roku życia trenuje kolarstwo górskie. Na swojej ścieżce próbowała również sił w xce, maratonie, a nowo poznana zajawką jest enduro. Zarażam pozytywną energią!!!

 

 

 

MARIUSZ JAREK – Bike Szkoła

Pasjonuję się ekstremalnym kolarstwem górskim od wielu lat. Pierwsze starty w zawodach zaliczyłem jako zjazdowiec. Kilka sezonów później rozpocząłem karierę zawodnika 4X, w tym czasie zdobyłem dwa tytuły Mistrza Polski, zdobyłem Puchar Polski oraz niejednokrotnie zajmowałem dobre miejsca na Pucharach Świata oraz Europy. Moim następnym krokiem było Enduro. W sezonie 2018 zająłem 8 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy Enduro oraz kilka TOP10 w europejskich startach. Oprócz tego uwielbiam kręcić profesjonalne filmy rowerowe, prowadzić szkolenia oraz obozy ale nadal najważniejszym elementem jazdy na rowerze jest czerpanie z niego przyjemności.

 

PIOTR KURCZAB – PM Bike Experts

15 lat ścigałem się w imprezach miedzynarodowych i ogolnopolskich w kolarstwie górskim. Specjalizowałem się w cross country, również w maratonach MTB, w przełaju oraz na szosie. Dla przyjemności aktualnie wybieram Enduro. Lubię patrzeć globalnie, jednak zdaję sobie sprawę, że sukces tkwi w szczegółach. Moje motto to “podążaj za pasją”. Na przełomie 2012 i 2013 r. ukończyłem roczny kurs instruktora kolarstwa.  Zdobyłem m.in. Mistrzostwo Polski w maratonie MTB oraz w wyścigu drużynowym. Wielokrotnie stawałem na podium Mistrzostw Polski. W 2015 roku zdobyłem tytuł Akademickiego Mistrza Polski, a rok później wywalczyłem tytuł Akademickiego Mistrza Świata MTB XCO !!! Projektuję i buduję trasy rowerowe typu singletrack.

Kolarstwo to wielka pasja, natomiast poza nią skończyłem technikum informatyczne oraz studia na Politechnice Wrocławskiej wydziału Mechanicznego, kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

 

MAREK JANIKOWSKI – PM Bike Experts

Moja pasja to rower, wspinanie i podróże. Mój pierwszy rower górski kupiłem w czasach gdy można było jeszcze wjeżdżać na Śnieżkę. Po kilku latach jazdy zmieniłem pasję. Przez 10 lat wspinałem się po skałach w całej Europie. Sześć lat temu wróciłem do roweru, byłem zachwycony postępem technologii oraz możliwościami nowych fulli. Lubię zjeżdżać i lubię wyzwania, więc naturalne dla mnie okazało się MTB Enduro. Trzy lata temu zaprojektowałem i wybudowałem 16 km tras Enduro w Srebrnej Górze. Wspólnie z kolegami utworzyliśmy Strefę MTB Sudety największy system tras rowerowych w Polsce. Zależy mi na rozwijaniu turystki rowerowej w Polsce na najwyższym poziomie. Moim zdaniem przyszłością są trasy singletrack, bike parki oraz zorganizowana turystyka. Zadaniem naszego zespołu jest projektowanie i budowanie najlepszych tras rowerowych w Polsce, a także zapewnienie jeźdźcom dobrych umiejętności i dużo zabawy. Robimy tylko takie trasy po których sami będziemy z przyjemnością jeździć.

Działamy z pasją … by jeździło się lepiej. PM Bike Experts.

Regulamin

 1. Organizatorem szkoleń techniki jazdy na rowerze górskim są firmy:

* EMJanikowscy
Marek Janikowski
Zimowa 10/7
57-215 Srebrna Górze
NIP 985-172-30-73

* PK Bike Expert
Piotr Kurczab
Tulipanowa 7/9
58-260 Bielawa
NIP 887-175-88-62

*Mario Mariusz Jarek
Otmuchowska 54e/21e
48-300 Nysa
NIP 753-24-37-540

*Studio FLOW Iwona Kurczab
Joga, pilates, rower usługi treningow
ul. Robotnicza 2
57-200 Ząbkowice Śląskie
NIP 887 177 29 45

 

 1. Celem szkoleń jest przede wszystkim doskonalenie techniki jazdy rowerem górskim.
 2. Uczestnikiem szkolenia, może być każda osoba, która zaakceptuje regulamin, zapisze się na daną edycję / termin i opłaci wpisowe.
 3. Wysokość wpisowego zależy od danej edycji szkolenia i jest podana przy opisie szkoleń na stronie internetowej www.pmbike-experts.pl. Wpisowe zostaje zwrócone w 100% w przypadku rezygnacji ze szkolenia, gdy do terminu szkolenia zostało więcej niż 2 tygodnie, gdy pozostało od 14 do 5 dni do terminu szkolenia zwracane jest 70 % wpisowego. Jeżeli zostało mniej niż 5 dni zwracane jest 50% wpisowego.
 4. Zapisanie się na szkolenie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz regulaminów Tras Enduro Srebrna Góra – NS BIKES i Strefy MTB Sudety.
 5. Każdy uczestnik musi posiadać sprawny rower górski. Sprawne hamulce, napęd oraz opony w dobrym stanie.
 6. Każdy uczestnik szkolenia jest zobowiązany do jazdy rowerem w kasku rowerowym. Zaleca się zastosowanie ochraniaczy na łokcie i kolana.
 7. Każdy uczestnik zobowiązuje się do respektowania poleceń osób prowadzących szkolenia.
 8. Uczestnik świadomy swoich umiejętności samodzielnie ocenia możliwość przejechania danej przeszkody. Osobiście podejmuje decyzję czy pokona przeszkodę czy skorzysta z objazdu. Osobiście ponosi odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia ciała lub mienia powstałe w wyniku podjętych prze siebie działań. Uczestnik jest świadomy, że szkolenia odbywają się na trasach o dużym stopniu trudności gdzie istnieje niebezpieczeństwo wywrócenia roweru. Uczestnik sam dobiera prędkość do swoich możliwości.
 9. Każdy uczestnik bierze udział w szkoleniach na własną odpowiedzialność. Uczestnik oświadcza, że stan zdrowia pozwala na odbycie szkolenia, które wiąże się ze zwiększonym wysiłkiem fizycznym.
 10. Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem szkolenia nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, po lub w trakcie szkolenia.
 11. Osoby biorące udział w szkoleniu wyrażają zgodę na użycie ich wizerunku w galeriach zdjęć, portalach społecznościowych, serwisach internetowych oraz materiałach marketingowych promujących PM Szkolenia.
 12. Terminy szkoleń oraz ich zakres są podane na stronie internetowej www.pmbike-experts.pl.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania terminu szkolenia, np. z powodu braku minimalnej ilości uczestników na dane szkolenie. W takim przypadku wszystkie opłaty wpisowe za dane szkolenie zostaną zwrócone. Informacja, że dane szkolenie się nie odbędzie zostanie wysłana mailem na 2 dni przed danym szkoleniem.
 14. Dane kontaktowe: Łukasz +48 519 681 292, Iwona +48 530 937 566, Marek +48 509 464 477, Piotrek +48 725 780 232.

KONTAKT

Dokonaj rezerwacji wybranego terminu kontaktując się z nami za pomocą poniższego formularza: