A
A1
A2
B
C
C1
D
E
F
CBA
Kids Line
Plac treningowy
OS Chochoł Duży
OS Chochoł Mały
OS Ostróg
OS Lisianka
OS Gąsiorek
OS Polisz Łisler
A
A1
A2
B
C
C1
D
E
F
CBA
Kids Line
Plac treningowy
OS Chochoł Duży
OS Chochoł Mały
OS Ostróg
OS Lisianka
OS Gąsiorek
OS Polisz Łisler

TRANSPORT

Kup karnet na tarpana online – 5 wjazdów plus ubezpieczenie!

Nie potrzebujesz ubezpieczenia? Bilet / karnet kupisz u nas na miejscu!

Rezerwacja jest ważna dopiero po opłaceniu!
W tym roku online można kupić tylko BEZPIECZNY KARNET.
Bezpiecznego karnetu nie kupimy na miejscu w Srebrnej Górze, tylko online.
Partnerem Bezpiecznego Karnetu jest Conditor Ubezpieczenia.
Po opłaceniu zgłoś się po karnet do centrum rowerowego PM Bike Experts.
Tarpany nie wożą rowerów elektrycznych, chodź czasem zdarzają się wyjątki tj. jeździsz z dzieckiem lub nie ma kolejki i jest kilka wolnych miejsc na przyczepie.
Tarpany zostały stworzone pod rowery analogowe, ze względu na ograniczoną przepustowość zabierasz miejsce rowerowi bez silnika.
Nic nie mamy do rowerów elektrycznych, sami jesteśmy ich użytkownikami!!!
Zapraszamy!
Istnieje możliwość przeniesienia rezerwacji na 12 godzin przed danym terminem. Kontakt mailowo lub telefonicznie.

Podstawowy zakres ubezpieczenia

ZAKRES UBEZPIECZENIA:

 • świadczenie z tytułu śmierci i trwałego uszczerbku na zdrowiu – SU 50.000 zł
 • Wariant % za % – wypłata w takim procencie sumy ubezpieczenia, w jakim ubezpieczony doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu
 • Zwrot kosztów leczenia – SU 10.000 zł
 • Usługi assistance – m. in. organizacja pomocy medycznej, organizacja rehabilitacji i pomocy pielęgnacyjnej, pomoc psychologa

Zakres świadczeń podstawowych obejmuje:

 1. świadczenie z tytułu śmierci;
 2. świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu;
 3. zwrot kosztów nabycia przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych;
 4. zwrot kosztów przeszkolenia zawodowego osób niepełnosprawnych na terytorium RP;
 5. świadczenie za leczenie uciążliwe;
 6. usługi powypadkowe typu assistance na terytorium RP – zakres podstawowy;

KOSZTY LECZENIA:

Koszty leczenia, w tym rehabilitacji, podlegają zwrotowi, jeżeli zostały spełnione łącznie następujące warunki:

1)  poniesione zostały w związku z leczeniem następstw:

a) nieszczęśliwego wypadku, obrażeń ciała powstałych wskutek ataku epilepsji albo omdlenia z przyczyny innej niż choroba przewlekła,

b) zawału serca, krwotoku śródczaszkowego, nieszczęśliwego wypadku powstałego na skutek uprawiania sportów wysokiego ryzyka, nieszczęśliwego wypadku powstałego na skutek aktów terroryzmu, działań wojennych, stanu wojennego lub stanu wyjątkowego, które wystąpiły na terytorium państwa znajdującego się w rejonie świata zagrożonym aktami terroryzmu, działaniami wojennymi, stanem wojennym lub stanem wyjątkowym, choroby układu mięśniowo-szkieletowego, o ile umowa ubezpieczenia obejmuje następstwa tego wypadku ubezpieczeniowego;

2)  były uzasadnione z medycznego punktu widzenia;

3)  konieczność poniesienia kosztów leczenia powstała nie później niż w okresie 24 miesięcy liczonych od dnia zajścia zdarzeń, o których mowa w pkt 1;

4)  w przypadku rehabilitacji – jeżeli konieczność jej przeprowadzenia zaistniała nie później niż w okresie 6 miesięcy liczonych od

dnia zajścia zdarzeń, o których mowa w pkt 1.

2.  Zwrot powyższych kosztów następuje na podstawie rachunków i dowodów ich zapłaty do wysokości rzeczywistych kosztów, maksymalnie jednak do wysokości limitu ustalonego w umowie ubezpieczenia

na jeden wypadek ubezpieczeniowy.

3.  W ramach limitu, o którym mowa w ust. 2, pokrywane są także koszty:

1)  zakwaterowania ubezpieczonego w okresie rehabilitacji w miejscowości, w której przeprowadzana jest rehabilitacja, jeżeli ta placówka rehabilitacyjna zlokalizowana jest co najmniej 100 km od miejsca zamieszkania ubezpieczonego – do wysokości 150 zł za dobę i maksymalnie za 10 dób;

2)  zakwaterowania osoby bliskiej ubezpieczonego, w przypadku hospitalizacji ubezpieczonego po wypadku ubezpieczeniowym w szpitalu zlokalizowanym co najmniej 100 km od miejsca zamieszkania ubezpieczonego – do wysokości 150 zł za dobę i maksymalnie za 10 dób.

 

OGRANICZENIA I WYŁĄCZENIA Z OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ:

1)        Ubezpieczenie nie obejmuje m.in.: chorób, zarówno takich o których ubezpieczony wie jak i tych które wystąpią nagle lub ujawnią się w wyniku nieszczęśliwego wypadku albo stanowią przyczynę wypadku (za wyjątkiem ataku epilepsji albo omdlenia z innej przyczyny niż choroba przewlekła) oraz za wyjątkiem chorób włączonych do ochrony za opłatą dodatkowej składki np. zawał serca, sepsa, nowotwór złośliwy.

2)        Z ochrony ubezpieczeniowej bezwzględnie wyłączone są nieszczęśliwe wypadki, które zaszły m.in.: w stanie nietrzeźwości lub po użyciu środków odurzających, psychotropowych, substancji psychoaktywnych chyba że nie miało to wpływu na zajście wypadku, w związku z zatruciem spowodowanym spożyciem alkoholu lub używaniem środków odurzających, psychotropowych lub substancji psychoaktywnych, udziałem w przestępstwach, lub bójkach, samookaleczeniem, samobójstwem bądź próbą popełnienia samobójstwa, udziałem w strajkach, rozruchach, zamieszkach, akcjach protestacyjnych, kierowaniem pojazdem silnikowym w stanie nietrzeźwości bądź bez wymaganych uprawnień − chyba że nie miało to wpływu na zajście wypadku. Pełna lista wyłączeń znajduje się w OWU, które zostanie przesłane na wskazany przy zakupie adres e-mail.

Busy

lipiec 2024
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Pick Upy

lipiec 2024
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Zapraszamy również na wycieczkę GLACENSIS FLOW TRIP (co sobotę).

Rezerwacje Glacensis Flow Trip – Łukasz +48 519 681 292

WYPOŻYCZALNIA

Zarezerwuj wybrany rower!
Pomyślna rejestracja zostanie potwierdzona mailowo w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia. Proszę sprawdzać folder SPAM.

Dziecięcy rower elektryczny 26″ Dziecięcy rower elektryczny 26″ Więcej informacji na stronie (KLIKNIJ TUTAJ) Dziecięcy rower elektryczny 24″ Dziecięcy rower elektryczny 24" Więcej informacji na stronie (KLIKNIJ TUTAJ) NS NERD LITE 29″ Army Green NS NERD LITE 29" Army Green Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) NS NERD HD 29″/27.5″ NS NERD HD 29"/27.5" Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) NS DEFINE AL 130 2 29″ Black NS DEFINE AL 130 2 29″ Black Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) NS DEFINE AL 150 2 29″ Black NS DEFINE AL 150 2 29″ Black Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) NS DEFINE AL 160 27,5″ Blue NS DEFINE AL 160 27,5″ Blue Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) NS DEFINE AL 170 2 29″ Raw NS DEFINE AL 170 2 29″ Raw Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) NS ECCENTRIC CROMO 29″ Red NS ECCENTRIC CROMO 29" Red Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) NS ECCENTRIC ALU 29″ Black NS ECCENTRIC ALU 29" Black Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) NS NERD JR 24″ Night Sky NS NERD JR 24" Night Sky Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) NS NERD MINI 27.5″ Sharkskin NS NERD MINI 27.5" Sharkskin Pełny opis na stronie NS BIKES (KLIKNIJ TUTAJ) Quarq ShockWiz 2 Quarq ShockWiz 2 Urządzenie do precyzyjnego ustawienia zawieszenia.  

Profile Creation and Use

Calibration and App Setup

First Ride - MTB Suspension Tuning Gadget

Quarq ShockWiz 1 Quarq ShockWiz 1 Urządzenie do precyzyjnego ustawienia zawieszenia.  

Profile Creation and Use

Calibration and App Setup

First Ride - MTB Suspension Tuning Gadget

  WARUNKI

   

  Zapoznaj się z warunkami wypożyczenia i ciesz się jazdą!
  Wypożyczalnia prowadzona jest przez PM Bike Eksperts. Do dyspozycji klientów są rowery marki NS BIKES, które można testować na trasach Enduro, innych szlakach rowerowych Strefy MTB Sudety w Srebrnej Górze oraz na Singletrack’u Glacensis.

  Szybka jazda krętą ścieżką w zróżnicowanym terenie to prawdziwy sprawdzian zarówno umiejętności kolarza jak i jakości roweru.

  Oprócz wytypowania odpowiedniej dla siebie trasy ważny jest dobór roweru, który sprosta naszym oczekiwaniom.

  Przed wybraniem się do centrum testowego prosimy o zapoznanie się z warunkami wypożyczenia sprzętu:

  • Jedna osoba może wypożyczyć tylko jeden rower na dzień.
  • Przy wypożyczeniu roweru pobierana jest kaucja w formie preautoryzacji (blokady środków na karcie kredytowej, bądź debetowej) w wysokości 500 zł.
  • Przy wypożyczeniu roweru elektrycznego NS E-Fine 2 pobierana jest kaucja w formie preautoryzacji (blokady środków na karcie kredytowej, bądź debetowej) w wysokości 1000 zł.
  • Podczas wypożyczenia roweru należy posiadać przy sobie dokument tożsamości oraz inny dokument ze zdjęciem.
  • Opłata za wypożyczenie roweru jest pobierana z góry i wynosi:
  • W przypadku uszkodzenia roweru, bądź jego części wynikającego z użytkowania roweru niezgodnie z jego przeznaczeniem, wypożyczalnia naliczy opłatę za usługę naprawy, bądź zakup nowej części do wymiany. Opłata pobierana jest z kaucji, w przypadku, gdy koszt uszkodzenia przewyższa kwotę kaucji wypożyczający zobowiązany jest do pokrycia całego kosztu naprawy lub uszkodzenia.

  Cennik uszkodzeń:

  – wymiana klamki hamulcowej – SHIMANO– 150zł, SRAM – 200zł,
  – wymiana manetki od sztycy hydraulicznej – 100-150zł,
  – wymiana przerzutki tylnej Shimano 12s – 260zł,
  – wymiana przerzutki tylnej Sram 12s – 300zł,
  – wymiana manetki Shimano/Sram – 150zł,
  – centrowanie koła – 50zł,
  – wymiana haka przerzutki – 80zł,
  – wymiana dętki – 25zł,
  – wymiana uszkodzonej/rozciętej opony – 120-160zł,
  – wymiana gripów – 100zł,
  – uszkodzenie lagi amortyzatora YARI, LIRYK – 500zł, FOX KASHIMA – 2000zł.

  Wycena kosztów napraw innych/pozostałych uszkodzeń nie ujętych w powyższym spisie ustalana będzie indywidualnie w oparciu o uśrednioną wartość rynkową części zamiennej/usługi, której zakup lub wykonanie będzie konieczne do przywrócenia roweru do stanu używalności.

  • W przypadku nie zwrócenia roweru w terminie wypożyczalnia potrąci z kaucji następujące kwoty:
   • NS DEFINE 130, 150, 160, 170 – 13 000zł
   • NS NERD MINI, JUNIOR – 8 000zł
   • NS E-FINE 2 – 18 000zł
  • W przypadku gdy wysokość kaucji nie pokrywa kosztów naprawy, bądź wartości roweru wypożyczalnia będzie dochodzić kwoty na drodze sądowej.

  Regulamin

  1. Organizatorem wypożyczalni jest: Centrum rowerowe PM Bike Experts prowadzone przez firmę
   *EMJanikowscy
   Marek Janikowski
   Zimowa 10/7
   57-215 Srebrna Góra
   NIP 895-172-30-73
   *Piotr Kurczab Bike Expert
   ul. Tulipanowa 7/9
   58-260 Bielawa
   NIP 887-175-88-62
  2. Wypożyczany rower jest czysty i sprawny technicznie i w takim samym stanie powinien zostać zwrócony do wypożyczalni.
  3. Aby wypożyczyć rower należy:
   – przedstawić dowód osobisty oraz inny dokument ze zdjęciem,
   – być osobą pełnoletnią,
   – podpisać umowę na wypożyczenie roweru oznaczającą akceptację warunków wypożyczalni,
   – wpłacić kaucję na pokrycie ewentualnych szkód zaistniałych w trakcie użytkowania roweru w formie preautoryzacji,
   – wnieść opłatę za wypożyczenie roweru. Osobom będącym pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających rowery nie będą wypożyczane,
   – pracownik ma prawo odmówić wypożyczenia roweru bez podania przyczyny,
   – maksymalna waga osoby wypożyczającej rower może wynosić 105 kg.
  4. Wypożyczający jest osobiście odpowiedzialny za wypożyczony rower.
  5. Zabrania się przekazywania roweru osobom trzecim.
  6. Wypożyczający rower zrzeka się wszelkich roszczeń wobec wypożyczalni z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie korzystania z wypożyczonego roweru.
  7. Osoba wypożyczająca rower ponosi pełną odpowiedzialność za powstałe szkody od momentu wypożyczenia roweru do czasu jego zwrotu.
  8. Wypożyczający ponosi pełne koszty skradzionego roweru lub jego naprawy.
  9. Za wady ukryte wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności.
  10. Opłata za wypożyczenie roweru:

  11. Kaucja zwrotna za wypożyczenie jednego roweru wynosi 500 zł lub 1000 zł.
  12. Kaucja pobierana jest w formie preautoryzacji (blokady środków na karcie kredytowej, bądź debetowej) dla roweru DEFINE, NERD wynosi 500 zł. Na czas wypożyczenia roweru zostaje pobrana kaucja i sporządzona umowa.
  13. Kaucja w formie preautoryzacji (blokady środków na karcie kredytowej, bądź debetowej) dla roweru elektrycznego E-FINE 2 wynosi 1000 zł. Na czas wypożyczenia roweru zostaje pobrana kaucja i sporządzona umowa.
  13. W przypadku gdy wysokość kaucji nie pokrywa kosztów naprawy, bądź wartości roweru wypożyczalnia będzie dochodzić kwoty na drodze sądowej.
  14. W przypadku nie zastosowania się do zasad obowiązujących w wypożyczalni, pracownik może odmówić wypożyczenia roweru.
  15. Rower należy zwrócić do wypożyczalni w deklarowanym i opłaconym terminie, sprawny technicznie i czysty.
  16. Zwrot roweru po terminie spowoduje naliczenie dodatkowej opłaty zgodnie z cennikiem. W przypadku opóźnienia zwrotu roweru należy poinformować pracownika wypożyczalni. Za każde rozpoczęte pół godziny spóźnienia oddania roweru naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 20zł (PATRZ godziny otwarcia centrum rowerowego lub indywidualnie umówiona godzina). Opłata zostanie potrącona z kaucji w chwili zwrotu roweru.
  17. Dane kontaktowe: Łukasz +48 519 681 292, Marek +48 509 464 477, Piotrek +48 725 780 232.

   

  TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA – NS BIKES

  PAMIĘTAJ O OPASCE !

  WPŁACAJĄC DAROWIZNĘ WSPIERASZ UTRZYMANIE I ROZBUDOWĘ TRAS ENDURO SREBRNA GÓRA – NS BIKES.

  JEDNODNIOWA OBOWIĄZKOWA OPASKA DLA ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH – 30 zł.

  WSPIERAJĄC NAS KWOTĄ MIN. 20 zł OTRZYMASZ OPASKĘ MIESIĘCZNĄ.

  WSPIERAJĄC NAS KWOTĄ MIN. 100 zł OTRZYMASZ OPASKĘ ROCZNĄ.

  .

  .

  Nasze trasy znajdziesz również na TRAILFORKS (KLIKNIJ TUTAJ).

  Ilość kilometrów: 4,20 km
  Przewyższenia: -330 m
  Stopień trudności: 6/10

  GPX: pobierz plik

  TRASA A – CONDITOR LINE

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: -… m
  Stopień trudności: 8/10

  GPX: pobierz plik

  TRASA A1 – DREAMWORKERS

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: -… m
  Stopień trudności: 9/10

  GPX: pobierz plik

  TRASA A2 LINE

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: -… m
  Stopień trudności: 10/10

  GPX: pobierz plik

  TRASA A3 – Połlisz Łisler

  Ilość kilometrów: 3,62 km
  Przewyższenia: -330 m
  Stopień trudności: 7/10

  GPX: pobierz plik

  Trasa B szybko w dół

  Ilość kilometrów: 3,98 km
  Przewyższenia: -330 m
  Stopień trudności: 8/10

  GPX: pobierz plik

  Trasa C/C1 – esencja

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: … m
  Stopień trudności: 8/10

  GPX pobierz plik

   

  CBA

  Ilość kilometrów: 6,1 km
  Przewyższenia: -230 m
  Stopień trudności: 4/10

  GPX: pobierz plik

   

  TRASA D – Red Line

  Ilość kilometrów: 6 km
  Przewyższenia: +450 m, – 40 m
  Stopień trudności: 7/10

  GPX pobierz plik

   

  Trasa E – Polak Potrafi

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: -… m
  Stopień trudności: 7/10

  GPX: pobierz plik

  Trasa F Line by Nico Vink

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: … m
  Stopień trudności: 1/10

  GPX pobierz plik

   

  UVEX Kids

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: … m
  Stopień trudności: 4/10

  GPX pobierz plik

   

  Plac treningowy

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: … m
  Stopień trudności: 8/10

  GPX pobierz plik

   

  OS Chochoł Wielki

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: … m
  Stopień trudności: 8/10

  GPX pobierz plik

   

  OS Ostróg

  brak mapy

  Ilość kilometrów: … km
  Przewyższenia: … m
  Stopień trudności: 3/10

  GPX pobierz plik

   

  Kids Line

  brak mapy

  POZOSTAŁE TRASY MTB W SREBRNEJ GÓRZE

  .

  Opis wszystkich tras Strefy MTB Sudety znajdziesz TUTAJ

  .

  Niebieska – Muflon

  Muflon – kozica sprowadzona z Korsyki może nie tak zadziorna jak mieszkańcy wyspy ale potrafi pokazać rogi….
  Taka jest też nasza trasa po której wiedzie w większości nasz wyścig muflon mtb. To czysta klasyka mtb, poezja koniecznie do przejechania najlepiej w suche dni. Zaczyna się na parkingu i prowadzi grzbietami gór sowich aż do przełęczy Woliborskiej początkowo drogą leśną następnie przemienia się w leśny szlak pieszy. Są ostre zjazdy i podjazdy zarówno długie jak i krótkie. Po około 20 km przejedziecie obok naszego Centrum Rowerowego, dobre miejsce na złotego izotonika i pizzę. Później około 5 km pod górę i jesteście z powrotem na Przełęczy Srebrnej przy punkcie dostępowym Strefy MTB Sudety.

  Ilość kilometrów: 25,54 km

  Przewyższenia: 809 m

  Stopień trudności: 5/10

  GPX (plik do pobrania)

   

  Zielona – Jastrząb

  To klasyczne MTB w wydaniu “light”. Krótsza wersja Muflona. Trasa zaczyna się od Parkingu na przełęczy Srebrnej i prowadzi cały czas drogami leśnymi. Jest dużo długich zjazdów i podjazdów, bardzo przyjemna, nie długa pętelka.

  Ilość kilometrów: 15,42 km

  Przewyższenia: 468 m

  Stopień trudności: 4/10

  GPX (plik do pobrania)

   

  Czerwona – XCO

  NIEDOSTĘPNA

   

   

  Żółta – Salamandra

  Jeżeli zostawiliście auto gdzieś na parkingu na przełęczy kierujcie się asfaltową drogę w kierunku Nowej Rudy, po około 500 m po lewej stronie zobaczycie most żelazny, który wisi nad nieistniejąca już stacją kolejową Srebrna Góra Twierdza. Tuż za mostem czeka Was długi i szybki zjazd. Po drodze koło mostku mijacie sztolnię samotnika może uda Wam się ja znaleźć. Na końcu zjazdu ostro w lewo i ogień pod górę pod piękny wiadukt Żdanowski. Po 10-15 min podjazdu dotrzecie na piękny punkt widokowy, skąd często startują paralotniarze. Następnie około kilometr w poziomie i jesteście z powrotem na parkingu na przełęczy. Trasa dla początkujących.

  Ilość kilometrów: 7,35 km

  Przewyższenia: 219 m

  Stopień trudności: 3/10

  GPX (plik do pobrania)

   

  Pomarańczowa – zimą biegówkowa

  Dojazd do Singletrack’a Glacensis – pętla Wilcza. Trasa łącząca Przełęcz Srebrną z Przełęczą Wilczą, różnica wysokości między przełęczami to zaledwie 70 m.n.p.m., biegnie głównie po warstwicach. Bardzo łatwa i przyjemna.

  Ilość kilometrów: 11,29 km

  Przewyższenia: 221 m

  Stopień trudności: 2/10

  GPX (plik do pobrania)

   

  Zgłoś problem!

   

  Jeśli napotkałeś / napotkałaś na trasie jakąś przeszkodę, pomóż nam ją usunąć i zgłoś problem przez formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Możesz również sam / sama podwinąć rękawy i sprawić …by jeździło się lepiej!

  Media

  Więcej zdjęć na stronie: Galeria Trasy Enduro Srebrna Góra – NS BIKES

  #1 BEST ENDURO MOVIE EVER SREBRNA GÓRA

  #2 SREBRNA GÓRA – A3 POŁLISZ ŁISLER

  #3 PORADNIK ROWERZYSTY GÓRSKIEGO: TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA

  #4 STREFA MTB SUDETY – NAJWIĘKSZY W POLSCE SYSTEM GÓRSKICH TRAS ROWEROWYCH

  #7  SINGLETRACK GLACENSIS SZAMAN / KURCZAK – PROMO 2 MIN

  #10 SZYMON GODZIEK eFka

  #5 SINGLETRACK GLACENSIS – PROMO W POLSCE SYSTEM GÓRSKICH TRAS ROWEROWYCH

  #8 SINEGLETRACK GLACENSIS GAME

  #11 FAMILY BIKE PARK ZIELENIEC

  #6 STREFA MTB SUDETY – TRASY SREBRNA GÓRA PROMO

  #9 DOGRYWKA F-LINE

  WIĘCEJ FILMÓW  NA NASZYM KANALE NA YT: TRASY ENDURO SREBRNA GÓRA – NS BIKES

  i

  SINGLETRACK GLACENSIS

  Baza

  Lokalizacja

  KONTAKT

  Marek Janikowski
  tel. +48 509 464 477

  Piotr Kurczab
  tel. +48 725 780 232

  Łukasz Kowalski
   tel. +48 519 681 292

  (rowery / szkolenia)

  ADRES

  PM Bike Experts

  Centrum Rowerowe NS BIKES
  ul. Polna 14
  57-215 Srebrna Góra

  Adres do korespondencji:

  ul. Zimowa 10/9
  57-215 Srebrna Góra

  Napisz do nas

  Masz pytania? Wypełnij formularz.

   2 thoughts on “Home

   Comments are closed.